Zúčastněte se metodického kurzu Dítě v centru určeného k zvládání rozvodu či rozchodu s co nejmenším dopadem na děti

Kurz je pro odborníky (psychology, sociální pracovníky, terapeuty), kteří poskytují služby v oblasti rozvodové problematiky a hledají inspiraci, hlubší pochopení rozpadu rodiny nebo chtějí s metodou dále pracovat na svých pracovištích.

Vzdělávací kurz představuje metodu práce s rodinami, které jsou chycené v síti rozvodového konfliktu. Jedná se o českou adaptaci dlouhodobě rozvíjené mezinárodní metodiky „No Kids in the Middle“, která do řešení rozvodového konfliktu zapojuje celý rodinný systém. V současné době jsme jedinými certifikovanými realizátory programu No Kids in the Middle v České republice.

Na základě našich zkušeností a zpětné vazby od autorky programu Justin van Lawick jsme vytvořili vzdělávací program pro odborníky, který realizujeme již od roku 2017 a stále více ho zdokonalujeme, rozvíjíme. Zaznamenáváme velmi dobrou zpětnou vazbu ze strany OSPOD a justice. Zároveň máme certifikát na proškolení v metodě Dítě v centru pro Českou republiku a Slovensko.

Nejbližší termín kurzu, na který se můžete přihlásit je 15. – 17. 10. 2020. Kurz je třídenní a koná se v Brně. Kurz je akreditován u MPSV.

A jak poslední kurz viděl odborný garant kurzu Petr Válek:

Bylo nám ctí pracovat s účastníky kurzu, kteří s vysokým nasazením a ochotou zkoušeli nové postupy v práci s rodičovským konfliktem.

 

Kolegové odcházeli plní energie a odhodlání rozběhnout novou metodu práce s rodinou v konfliktu na svých pracovištích. Držíme palce, ať se to povede.

Přihlaste se pomocí online formuláře anebo nám napište na vzdelavani@spondea.cz. Těšíme se na Vás.

Vloženo Od   Kategorie: Novinky