Hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici: sociální pracovník/sociální pracovnice

Hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici: sociální pracovník/sociální pracovnice do Centra rodinného poradenství.

Náplň práce:

  • sociálně-právní a výchovné poradenství rodinám, které se nachází v náročném životním období (zaměření na rodičovské kompetence, rozvodové a porozvodové situace, výchovné potíže u dětí, přítomnost u asistovaných kontaktů a předávání, individuální či párové konzultace s rodiči)
  • komunikace se zástupci státních institucí – PČR, OSPOD, soudy
  • poskytování krizové intervence a telefonické krizové intervence, poradenství prostřednictvím telefonu a e-mailu
  • vedení spisové dokumentace klientů
  • poskytování poradenství i na kontaktních místech v JMK (Hodonín, Moravský Krumlov)

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ, obor sociální práce, sociální pedagogika nebo speciální pedagogika
  • 3 roky praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
  • výcvik v krizové intervenci výhodou
  • orientace v problematice syndromu CAN a domácím násilí
  • orientace v zákonech č. 108/2016 Sb. O sociálních službách, a č. 359/1999 Sb. o SPOD
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek 1,0, případně 0,8
  • zajímavou, smysluplnou a kreativní práci v motivovaném a dynamickém týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení podle vzdělání a délky praxe
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí organizace s 20letou tradicí v Brně
  • podpůrné a přátelské prostředí
  • individuální a týmovou supervizi
  • prostor pro osobní a profesní růst
  • možnost podílet se na rozvoji organizace
  • zaučení a mentoring ve zkušební době

Předpokládaný termín nástupu na pracovní pozici je 1. 5. 2018 nebo po individuální domluvě.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu spondea@spondea.cz do 16. 3. 2018.

Kontaktní osobou je Mgr. Eva Pospíchalová.

Děti, dospívající a rodiče

608 118 088

Osoby ohrožené domácím násilím

739 078 078

Osoby nezvládající agresivitu ve vztazích

725 005 367

Další kontakty