Hledáme kolegu na pracovní pozici: psycholog

Ke kolegyni terapeutce hledáme do tandemu psychologa (muže) na poloviční úvazek. Cílovou skupinou jsou lidé nezvládající agresi v blízkých vztazích. Jde o velmi zajímavou práci s viditelnými dopady na celý rodinný systém.

Náplň práce:

  • Individuální, případně skupinová práce s klienty cílové skupiny
  • Spolupráce s kolegy z dalších služeb v rámci organizace Spondea
  • Komunikace s odborníky spolupracujících institucí (OSPOD, PMS, PČR)
  • Lektorování na školách – programy primární prevence
  • Administrativa spojená s projekty (monitorovací listy, zápisy do databáze, tvorba metodických materiálů)

Požadujeme:

  • VŠ, magisterský stupeň psychologie
  • započatý nebo ukončený psychoterapeutický výcvik
  • kurz krizové intervence (výhodou)
  • zkušenost s prací s dospělými klienty
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na úvazek 0,5
  • zajímavou, smysluplnou a kreativní práci
  • odpovídající finanční ohodnocení podle délky praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí organizace s 20letou tradicí v Brně
  • podpůrné a přátelské prostředí, mimopracovní aktivity
  • pravidelnou supervizi, intervize psychologů
  • možnost dalšího vzdělávání a účasti na konferencích (aktivní i pasivní)
  • možnost podílet se na rozvoji organizace
  • zaučení a mentoring ve zkušební době

Předpokládaný termín nástupu na pracovní pozici je 1. 6. 2019 nebo po individuální domluvě.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu spondea@spondea.cz do 17.  5.  2019.

Kontaktní osobou je Mgr. Eva Pospíchalová.

Děti, dospívající a rodiče

608 118 088

Osoby ohrožené domácím násilím

739 078 078

Osoby nezvládající agresivitu ve vztazích

725 005 367

Další kontakty
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial