Složitá situace v rodině

Každá událost, která se děje v rodině a které ne zcela rozumíme, je náročná. Může jít o hádky rodičů, kdy máme strach, zda se rodiče nerozejdou. Nebo třeba nejistotu, co bude dál, když k rozchodu opravdu dojde. A pak jsou další situace, které nás zasahují ještě hlouběji. Většinou proto, že se nedají ničím ovlivnit. Mezi ně patří třeba vážné onemocnění někoho blízkého, nebo úmrtí.

Hádky, domácí násilí, deprese? Spondea nabízí pomoc

Rodiče jsou sami někdy natolik zahlceni starostmi a tím, co se děje, že nevidí, co prožíváš a potřebuješ ty. Někdy se vše snaží tajit, ale ty stejně vnímáš, že je něco špatně. Jak ale říct, že nechceš být hádkám přítomen, že máš právo na informace, co se v rodině děje? Bývá to složité a ne vždy se to ihned daří.

Je v pořádku vyhledat někoho blízkého, komu důvěřuješ, a všechny tyto pocity s ním sdílet. Nebo se kdykoli můžeš obrátit na naše centrum. Pracujeme s dětmi, dospívajícími a studenty do 26 let v podobných situacích. Můžeš nás navštívit osobně, kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Můžeš se taky dopředu podívat, jak to u nás vypadá.

Kdo pomůže, když se trápíš? Tip od Jirky a Katky Králových

Děti, dospívající a rodiče

608 118 088

Osoby ohrožené domácím násilím

739 078 078

Osoby nezvládající agresivitu ve vztazích

725 005 367

Další kontakty
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial