Kariéra

Hledáme kolegu na pracovní pozici: Psycholog

Ke kolegyni terapeutce hledáme do tandemu psychologa (muže) na poloviční úvazek.
Cílovou skupinou jsou lidé nezvládající agresi v blízkých vztazích. Jde o velmi zajímavou práci s viditelnými dopady na celý rodinný systém.

Náplň práce:

  • Individuální, případně skupinová práce s klienty cílové skupiny
  • Spolupráce s kolegy z dalších služeb v rámci organizace Spondea
  • Komunikace s odborníky spolupracujících institucí (OSPOD, PMS, PČR)
  • Lektorování na školách – programy primární prevence
  • Administrativa spojená s projekty (monitorovací listy, zápisy do databáze, tvorba metodických materiálů)

Požadujeme:

  • VŠ, magisterský stupeň psychologie
  • započatý nebo ukončený psychoterapeutický výcvik
  • kurz krizové intervence (výhodou)
  • zkušenost s prací s dospělými klienty
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na úvazek 0,5
  • zajímavou, smysluplnou a kreativní práci
  • odpovídající finanční ohodnocení podle délky praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí organizace s 20letou tradicí v Brně
  • podpůrné a přátelské prostředí, mimopracovní aktivity
  • pravidelnou supervizi, intervize psychologů
  • možnost dalšího vzdělávání a účasti na konferencích (aktivní i pasivní)
  • možnost podílet se na rozvoji organizace
  • zaučení a mentoring ve zkušební době

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu spondea@spondea.cz do 17. 5. 2019.

Předpokládaný termín nástupu na pracovní pozici je 1. 6. 2019 nebo po individuální domluvě

Kontaktní osobou je Mgr. Eva Pospíchalová.

Není tady zrovna pozice pro Vás? Nevadí, napište nám na spondea@spondea.cz Vaši představu o spolupráci a v případě otevření dané pozice se Vám ozveme.

Další odkazy k tématu

Děti, dospívající a rodiče

608 118 088

Osoby ohrožené domácím násilím

739 078 078

Osoby nezvládající agresivitu ve vztazích

725 005 367

Další kontakty
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial