Hledáme nového kolegu na pozici psychologa pro službu intervenční centrum

Spondea, z. ú. vypisuje výběrové řízení na pozici PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA

do sociální služby Intervenční centrum v organizaci Spondea, z. ú.,

místo výkonu práce: Sýpka 25, Brno - Černá Pole.

Více informací o organizaci naleznete na webových stránkách www.spondea.cz, www.ic-brno.cz nebo na našem facebooku https://www.facebook.com/Spondea

Požadujeme:

  • VŠ, obor psychologie – dosažený magisterský stupeň
  • ukončený nebo probíhající psychoterapeutický výcvik
  • orientace v problematice domácího násilí a v problematice CAN
  • výcvik v krizové intervenci nebo v telefonické krizové intervenci výhodou
  • osobnostní zralost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Náplň práce:

  • poskytování krizové intervence a poradenství osobně, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu
  • psychologické poradenství a terapie osob ohrožených domácím násilím a nebezpečným pronásledováním
  • komunikace se zástupci státních institucí – PČR, OSPOD aj.
  • vedení spisové dokumentace spojené s přímou péčí o klienta
  • koncepční práce na rozvoji kvality sociální služby

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 0,5 až 1,0
  • zajímavou, smysluplnou a odpovědnou práci v perspektivním týmu
  • možnost zapojit se do projektů zaměřených na práci s celou rodinou zasaženou násilím
  • mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
  • 5 týdnů dovolené
  • podpůrné a přátelské prostředí
  • individuální a týmovou supervizi
  • prostor pro další sebevzdělávání a seberozvoj
  • možnost profesního růstu
  • možnost podílet se na rozvoji organizace
  • zaučení a mentoring ve zkušební době

Předpokládaný nástup: 01/2022 nebo dle dohody i dříve

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 25. 10. 2021 na adresu intervencni-centrum@spondea.cz. Kontaktní osoba Mgr. Eva Pospíchalová.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem a pozváni k osobnímu pohovoru. Osobní pohovory budou probíhat v období od 1. 11. do 12. 11. 2021.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Odesláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů společností Spondea, z. ú., a to výhradně pro účely tohoto výběrového řízení. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.

Vloženo Od   Kategorie: Novinky

Komentáře

Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.