Vracíme se k běžnému provozu
všechny tři služby od 25. 5. 2020 fungují v konzultačních hodinách
zobrazit

Spondea

Provázíme druhé při zvládání obtížných životních situací. Pomáháme dospělým a dětem zasaženým domácím násilím a nebezpečným pronásledováním. Nabízíme podporu všem, kteří chtějí ovládnout vlastní agresi. Vzděláváme děti a odbornou veřejnost.

Novinky

Vracíme se k běžnému provozu

SPONDEA se od 25. 5. 2020 vrací k obvyklým konzultačním hodinám u všech tří služeb. Jsme k dispozici v pondělí až čtvrtek od 8h do 18h, v pátek do 16h. O víkendu funguje krizová linka Intervenčního centra.

zobrazit

Hledáme posilu na pozici sociální pracovník/ce

Máte vystudovanou sociální práci anebo sociální/speciální pedagogiku? Nechybí vám pár let praxe? Obohaťte náš tým - hledáme posilu na pozici sociální pracovník/ce

zobrazit

„U domácího násilí je nutné pracovat i s násilným partnerem,“ říká Michaela Kršíková v rozhovoru pro HateFree Culture

Jak nynější situace ovlivnila domácí násilí? "Ohrožené osoby se dostaly pod větší kontrolu. Nyní je mnohem těžší vyjít ven a vyhledat poradenskou službu nebo zavolat..." říká kolegyně Míša Kršíková, vedoucí Intervenčního centra Brno.

zobrazit

Tisková zpráva: Udílení cen SozialMarie

SPONDEA je nominována spolu s 34 projekty na cenu SozialMarie s programem Dítě v centru zájmu. Virtuálnímu udílení hlavní ceny, které se blíží, bude předcházet online hlasování o Cenu veřejnosti SozialMarie v týdnu od 23.4.2020 do 29.4.2020.

zobrazit

Přes 22 let pomáháme

každoročně se na nás obrátí více jak 2000 dospělých, dětí a dospívajících.

zobrazit

Více jak 6000 dětí

nás dosud kontaktovalo s prosbou o pomoc.

zobrazit

25 odborníků

je připraveno vás vyslechnout a podpořit v těžké situaci.

zobrazit