Změny v našem provozu
prosíme o přečtení aktuálních změn ohledně konzultací
zobrazit

Spondea

Provázíme druhé při zvládání obtížných životních situací. Pomáháme dospělým a dětem zasaženým domácím násilím a nebezpečným pronásledováním. Nabízíme podporu všem, kteří chtějí ovládnout vlastní agresi. Vzděláváme děti a odbornou veřejnost.

Novinky

Doporučení, jak předcházet konfliktům v době karantény

Přečtěte si, co doporučují naši odborníci v době omezení pohybu a karantény v reakci na současný nouzový stav v České republice.

zobrazit

Změny v organizaci SPONDEA v souvislosti s mimořádným opatřením Úřadu vlády ČR

SPONDEA zůstává k dispozici pro osobní konzultace v neodkladných krizových situacích. Nadále je v provoz zajištěn v pracovních dnech od 8h do 18h. O víkendu od 10h do 18h na posílených telefonních linkách. Dostupné zůstávají všechny sociální služby.

zobrazit

Násilí ve vztazích? Vydali jsme nový manuál pro odborníky

Pokud se v praxi setkáváte s lidmi, kteří se dopouští násilí na svých blízcích, stáhněte si manuál pro odbornou veřejnost "Násilí pod kontrolou: Jak účinně motivovat ke zvládání agrese".

zobrazit

Jsme nominovaní v prestižní ceně pro sociální inovace!

Bezmála 300 projektů se letos ucházelo o nominaci na cenu Sozial Marie - tradiční ocenění sociálních inovací. A my jsme netrpělivě čekali, zda budeme mezi nimi. A teď už to víme - s programem Dítě v centru zájmu jsme mezi 34 nominovanými projekty!

zobrazit

Přes 22 let pomáháme

každoročně se na nás obrátí více jak 2000 dospělých, dětí a dospívajících.

zobrazit

Více jak 6000 dětí

nás dosud kontaktovalo s prosbou o pomoc.

zobrazit

25 odborníků

je připraveno vás vyslechnout a podpořit v těžké situaci.

zobrazit