Znovu běžný provoz
Od 25. 5. 2020 fungujeme v konzultačních hodinách
zobrazit

Spondea

Provázíme druhé při zvládání obtížných životních situací. Pomáháme dospělým a dětem zasaženým domácím násilím a nebezpečným pronásledováním. Nabízíme podporu všem, kteří chtějí ovládnout vlastní agresi. Vzděláváme děti a odbornou veřejnost.

Novinky

Zúčastněte se metodického kurzu Dítě v centru určeného k zvládání rozvodu či rozchodu s co nejmenším dopadem na děti

Kurz je pro odborníky (psychology, sociální pracovníky, terapeuty), kteří poskytují služby v oblasti rozvodové problematiky a hledají inspiraci, hlubší pochopení rozpadu rodiny nebo chtějí s metodou dále pracovat na svých pracovištích.

zobrazit

Vydali jsme výroční zprávu za rok 2019

V předešlém roce jsme rozvíjeli všechny tři stávající služby - Krizovou pomoc, Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a Intervenční centrum. Doplnily je projekty Chci ovládnout svůj vztek, Dítě v centru zájmu a Hrdinové všedního dne.

zobrazit

Vracíme se k běžnému provozu

SPONDEA se od 25. 5. 2020 vrací k obvyklým konzultačním hodinám u všech tří služeb. Jsme k dispozici v pondělí až čtvrtek od 8h do 18h, v pátek do 16h. O víkendu funguje krizová linka Intervenčního centra.

zobrazit

Hledáme posilu na pozici sociální pracovník/ce

Máte vystudovanou sociální práci anebo sociální/speciální pedagogiku? Nechybí vám pár let praxe? Obohaťte náš tým - hledáme posilu na pozici sociální pracovník/ce

zobrazit

Přes 22 let pomáháme

každoročně se na nás obrátí více jak 2000 dospělých, dětí a dospívajících.

zobrazit

Více jak 6000 dětí

nás dosud kontaktovalo s prosbou o pomoc.

zobrazit

25 odborníků

je připraveno vás vyslechnout a podpořit v těžké situaci.

zobrazit