Hledáme novou posilu na pozici Sociální pracovník/ce

Máte vystudovanou sociální práci anebo sociální/speciální pedagogiku? Nechybí vám pár let praxe? Obohaťte náš tým - hledáme posilu na pozici sociální pracovník/ce

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • zajímavou, smysluplnou a odpovědnou práci v perspektivním týmu
  • individuální a týmovou supervizi
  • prostor pro další sebevzdělávání a seberozvoj

Náplň práce:

  • sociální práce a sociálně-právní poradenství rodinám s dětmi
  • poskytování krizové intervence a telefonické krizové intervence, poradenství prostřednictvím emailu
  • vedení spisové dokumentace
  • koncepční práce na rozvoji kvality sociálních služeb

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ, obor sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika
  • 3 roky praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
  • orientace v problematice syndromu CAN
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost MS Office

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 9. 3. 2020 na adresu spondea@spondea.cz.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, a pozváni k osobnímu pohovoru.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Odesláním životopisu a motivačního dopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností SPONDEA, o.p.s., a to výhradně pro účely tohoto výběrového řízení. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.

Vloženo Od   Kategorie: Novinky

Komentáře

Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.