Podpořte nás

Už 25 let. Pomáháme dětem i dospělým, kteří se ocitli ve složité životní situaci nebo jsou zasaženi násilím. Nabízíme podporu těm, kteří chtějí ovládnout agresi. Směřujeme ke spolupráci s celými rodinami tak, aby se v nich děti cítily bezpečně.

 

„Ve SPONDEA usilujeme o to, aby se násilí v naší společnosti stalo něčím nepřijatelným a abychom přispěli k zastavení jeho přenosu mezi generacemi. Už 25 let nabízíme bezpečné místo a pochopení pro všechny, kteří se ocitli v krizi nebo ohrožení násilím.“
Kristýna Pešáková, ředitelka SPONDEA

Vážíme si důvěry našich klientů*ek a také podpory všech, kteří s námi pomáhají. Díky finanční podpoře našich dárců a dárkyň můžeme zkvalitňovat naše služby v podobě vybavení pro práci s ohroženými dětmi, navýšení našich kapacit pro terapeutickou práci s klienty*kami nebo také právní služby pro osoby ohrožené násilím.

Chcete nás podpořit přímo na číslo účtu? Zašlete jakoukoliv částku na bankovní účet: 2100711079/2010.

Přečtěte si naše výroční zprávy. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na tel: 724 946 072 nebo na spondea@spondea.cz. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Bez darů od veřejných institucí, nadací, firem anebo jednotlivců by SPONDEA nemohla fungovat ani jeden den. Proto si opravdu vážíme Vaší podpory.

Děkujeme!