Vyhlašujeme nové výběrové řízení na terapeuta*ku a sociální pracovnici*ka programu Chci ovládnout vztek

Posilujeme tým programu Chci ovládnout vztek

Od září se můžete stát součástí týmu v programu Chci ovládnout vztek, kterému se v České republice věnuje jen hrstka pracovišť. Díky podpoře Norských fondů navíc budeme naši práci uzpůsobovat i potřebám lidí z LGBTQ+ komunity. Do týmu hledáme terapeuta*ku i sociální pracovnici*ka.

Vaší hlavní náplní práce na pozici terapeut*ka bude individuální a skupinová práce s klienty a klientkami, práce s rodinným systémem, příležitostná komunikace s odborníky spolupracujících institucí (OSPOD, PMS, PČR), spolupráce s lidmi z dalších služeb ve SPONDEA, spolupráce na tvorbě metodických materiálů, zápisy do databáze, monitorovací listy.

Na pozici sociální pracovník*ice je hlavní náplní práce podíl na řešení jednotlivých klientských případů ve spolupráci s terapeuty*kami z týmu a s metodičkou, zajištění vstupních (mapování, motivace, atd.) a poradenských (edukace a poradenství s prvky psychoterapie) rozhovorů pro klienty*ky, spolupráce na zapojení sociálních pracovníků*ic pracujících s LGBTQ+ komunitou do výzkumu zaměřeného na práci s LGBTQ+ původci násilí, spolupráce na tvorbě metodik.

Více o pozicích:

Vloženo Od

Komentáře

*
Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.